O spoločnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom personálnych služieb špecializujúcich sa na výber a zamestnávanie ľudí v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska, kde už teraz zamestnáva stovky ľudí.

NÁŠ CIEĽ

Byť partnerom a konzultačným poradcom v oblasti riadenia ľudských zdrojov u našich klientov. Ponúkame pružnú reakciu na aktuálnu potrebu naších klientov a ucelený systém riešenia.

Aby sme zaistili plynulosť výroby a spokojnosť klienta priraďujeme každej spoločnosti Manažéra projektov a Koordinátora, prípadne Lídra (podľa množstva externých zamestnancov na pracovisku). Ich úlohou je zaisťovať kompletnú personálnu agendu v rámci zákazky.

NAŠE SLUŽBY

Outsourcing (Zmluvy o dielo)

Jednoduchý a efektívny spôsob zabezpečovania kvalifikovanej alebo nekvalifikovanej pracovnej sily na voľnú pozíciu vo vašej spoločnosti. V oblasti pracovno-právnych vzťahov za vás prevezmeme kompletnú starostlivosť o zamestnancov.

V ČOM JE PRE VÁS OUTSOURCING VÝHODOU?

Hľadáte pracovníkov pre nečakane zvýšenú zákazku? Odišli vám zamestnanci a vy nemátenáhradu? Poskytujeme služby pre výkyvy výroby, navýšenie zákaziek vo vašej výrobe. Lacnejšia forma spolupráce ako dočasné pridelenie formou agentúrneho zamestnávania. Outsourcing pracovníkov pre vašu spoločnosť a projekty je veľkou výhodou. Umožní vám rýchlo rozvíjať vaše podnikateľské aktivity, a to vďaka pružnému riešeniu personálnych otázok. Pracovné sily si najímate na dohodnutý čas, môžete ich objem operatívne zvýšiť alebo znížiť podľa aktuálneho vývoja projektu. Efektívne využívanie ľudských zdrojov tak zvyšuje produktivitu práce a celkovú ziskovosť vašich projektov. Predovšetkým v západnej Európe patrí outsourcing už niekoľko rokov k často využívaným službám.

SLUŽBY OUTSOURCINGU ZAHŔŇAJÚ

Testing

Payrolling

BOZP

PREČO OUTSOURCING?

Základnou výhodou outsourcingu…

NAJČASTEJŠIE POŽADOVANÉ PROFESIE

© 2019 P&P Construction

+421 915 342 137, +421 917 588 379, nabor@ppconstruction.sk

vertical_align_top